Wynajem płyt drogowych

 

Płyty drogowe lubelskie

Jeśli potrzebne są Państwu płyty drogowe, które pomogą skutecznie utwardzić grunt, a jednocześnie szukacie Państwo firmy, oferującej ich wynajem na terenie całego województwa – zapraszamy do skorzystania z usług firmy Falkon International.

 

Płyty drogowe lubelskie
 

Jako doświadczeni specjaliści pomożemy wybrać idealne rozwiązania pod planowane drogi tymczasowe lub inne konstrukcje. Indywidualny dobór elementów jest bardzo ważny, gdyż muszą one być odporne na konkretne obciążenia. Jeśli potrzebna będzie np. płyta drogowa zdolna udźwignąć do 150 ton – takie również mamy na stanie. Poza tym nasze produkty odporne są na trudne warunki pogodowe, zapewniają świetną stabilizację i utwardzenie terenu.

 

Prezentujemy rozwiązania, które są sprawdzone i funkcjonalne. Proponujemy je szerokiej grupie odbiorców – potrafimy skutecznie dopasować zakres i specyfikę współpracy do wymagań klienta. Płyty drogowe w województwie lubelskim układamy na zlecenie przedsiębiorców, ludzi zarządzających projektami wydobywczymi lub przemysłowymi czy podmiotów publicznych, ale i osób prywatnych, które chcą stworzyć tymczasowy, bezpieczny dojazd dla ciężkich sprzętów czy maszyn do działki, na której trwa budowa domu. Zachęcamy do kontaktu i współpracy!

 

Płyty drogowe lubelskie

Zaufali nam i naszym produktom

Zaufali nam i naszym produktom: