Wynajem płyt drogowych

 

Dojazdy

W czasie budowy, eksploatacji złóż czy wydarzeń masowych potrzebne są specjalne linie komunikacyjne, które powstają tylko na krótki okres. Dzięki nim możliwe jest przemieszczanie się pracowników i pojazdów. Dlatego oferujemy nowoczesne maty dojazdowe, które sprawdzą się jako tymczasowe drogi technologiczne. Dostępne u nas płyty można zastosować nawet na trudnym terenie, gdyż zostały gruntownie przetestowane i mają liczne certyfikaty. Polecamy zapoznać się z prezentowanymi realizacjami i wybrać optymalne warianty produktów. Jesteśmy pewni, że spełnią one wszystkie wymagania.

Doskonałe drogi tymczasowe

Coraz powszechniej wykorzystuje się płyty drogowe. Dzieje się tak, ponieważ maty tworzące drogi technologiczne wykonano z najwyższej jakości polietylenu, który jest niezwykle trwały i odporny na wodę czy mróz. Tworzywo to wytrzymuje obciążenia nawet do 150 ton, a przy tym jest znacznie lżejsze niż betonowe bądź metalowe odpowiedniki. Dzięki takim artykułom bardzo łatwo i szybko można stworzyć ścieżki dojazdowe. To doskonała propozycja np. dla deweloperów, firm budowlanych i wydobywczych.

Droga tymczasowa do placu pod wiertnię wraz z poszerzeniami do mijania, inwestycji związanej z poszukiwaniem złóż gazu łupokowego.

Zaufali nam i naszym produktom

Zaufali nam i naszym produktom: