Wynajem płyt drogowych

 

Realizacje

Produkty TuffTrak i Euromata używane są na całym świecie w kluczowych branżach przemysłu, dostarczając unikalne i innowacyjne rozwiązania tymczasowego dostępu i ochrony podłoża. Produkty te są uważane na rynku za "najlepsze w swojej klasie", zapewniając maksymalne bezpieczeństwo, wydajność i efektywność, wraz z pełnym zaangażowaniem naszej firmy w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Gałęzie przemysłu i zastosowania, w których płyty TuffTrak i Euromata zapewniły tymczasowy dojazd i ochronę podloża:

Różnorodne zastosowania dróg technologicznych

Od lat powszechnie wykorzystuje się tymczasowe drogi technologiczne do tworzenia przestrzeni, które sprzyjają sprawnej i bezpiecznej pracy. Przede wszystkim buduje się z nich ścieżki dojazdowe do trudno dostępnych miejsc. Dzięki temu możliwe jest, dotarcie nawet specjalistycznego i ciężkiego sprzętu w miejsce działań. Chodzi na przykład o terytoria, gdzie wydobywa się gaz czy ropę albo tworzy rozmaite sieci przesyłowe, które są oddalone od głównych szlaków komunikacyjnych. Produkty tego typu ułatwiają też wznoszenie instalacji związanych z energią odnawialną. Prezentowane maty ułatwiają też prowadzenie budów. Utwardzona powierzchnia umożliwia składowanie i przemieszczanie nawet bardzo ciężkich materiałów i urządzeń. Przyda się też w czasie imprez masowych, m.in. do skonstruowania parkingu.

Dlaczego warto wybrać maty dojazdowe?

Uniwersalność i mnogość zastosowań tymczasowych dróg technologicznych jest naprawdę imponująca. Warto zapoznać się z licznymi realizacjami korzystającymi z tej technologii. Należy jednocześnie podkreślić, że maty tworzące ścieżki dojazdowe są bardzo wytrzymałe. Wykonano je ze specjalnych tworzyw, które są odporne na wodę, mróz czy upał. Kolejną cechę stanowi niska waga artykułów, co ułatwia ich wygodny transport. Doskonała nawierzchnia tych przedmiotów zwiększa bezpieczeństwo pracowników, bo redukuje ryzyko ześlizgnięć. Dodatkowo maty tworzące tymczasowe, technologiczne drogi dojazdowe, są przyjazne dla środowiska. Opłaca się dołączyć do grona firm, które poznały zalety oferowanego rozwiązania.

Zaufali nam i naszym produktom

Zaufali nam i naszym produktom: