falkon internationalWynajem płyt drogowych

Energia odnawialna

Sektor energii odnawialnej, w tym farm wiatrowych i słonecznych, odnotował znaczny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Podobnie w transmisji i sektorach ropy i gazu, projekty energii odnawialnej w inżynierii  lądowej są często położone w oddalonych miejscach, na bardzo trudnych terenach. Współpracując z partnerami w tym sektorze, produkty TuffTrak i Euromata są w stanie zapewnić tymczasowe podjazdy i rozwiązania ochrony gruntu na całym świecie. Zobacz niektóre z projektów, w których TuffTrak i Euromat pomogły w rozwoju tego sektoru.

TuffTrak tymczasowa droga dojazdowa i ochrona gruntów rolnych przy instalacji daleko położonej turbiny.

TuffTrak tymczasowa droga dojazdowa i nawierzchnia robocza zapewniająca ochronę gruntu podczas wznoszenia turbiny wietrznej.

TuffTrak tymczasowy dojazd zapewniający bezpieczny dostęp i ochronę gruntu podczas instalacji turbiny wietrznej.

TuffTrak tymczasowa droga dojazdu przy budowie i konserwacji odległej turbiny wietrznej.

TuffTrak tymczasowa ochrona gruntu podczas transportu turbiny wietrznej na miejsce instalacji.

TuffTrak ochrona gruntu i tymczasowy dojazd oraz nawierzchnia robocza podczas wznoszenia turbiny wietrznej.

Tymczasowa droga dojazdowa z płyt TuffTrak zapewniająca dojazd dla ciężkiego sprzętu.

3.6m tymczasowy podjazd z EuroMat przy budowie odległej turbiny wietrznej.

TuffTrak nawierzchnia robocza dla sprzętu ciężkiego zapewniająca bezpieczeństwo i stabilność platformy podczas wznoszenia.

Łuk/poszerzenie w miejscowości Kotliny wykonany na potrzeby dojazdu transportu ponadgabarytowych elementów wież – takich jak gondole, elementy wieży, łopaty śmigieł.

Tymczasowa droga dojazdowa na farmie wiatrowej służąca do przejazdu transportów ponadgabartyowych.

Rozwiązania w zakresie budowy dróg tymczasowych

Planujesz inwestycję lub organizujesz imprezę masową? Poszukujesz specjalistów, którym będziesz mógł zlecić wykonanie tymczasowej drogi dojazdowej, a może interesuje Cię wynajem paneli kompozytowych? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy wyłącznym partnerem firmy Checkers Safety Group UK Limited na Polskę oraz Europę. Zajmujemy się dostarczaniem niezawodnych rozwiązań w budowie tymczasowych dróg dojazdowych, a także ochronie podłoża.

Innowacyjne płyty drogowe

Naszym Klientom zapewniamy innowacyjne produkty najwyższej klasy, takie jak płyty drogowe TuffTrak, które gwarantują najlepszy poziom wydajności, jakości, a także bezpieczeństwa. Proponowane przez nas rozwiązania przeznaczone do konstrukcji tymczasowych dróg dojazdowych, spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i ochrony zdrowia – zapobiegają szkodom dla środowiska, jak również stanowią oszczędność czasu oraz kosztów. Nasze płyty drogowe wykazują wysoką odporność na duże obciążenia, dlatego polecamy ich wykorzystanie przy inwestycjach z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu.

Zastosowanie płyt TuffTrak i EuroMat

Oferowane przez nas produkty TuffTrak oraz EuroMat stosowane są na całym świecie w kluczowych branżach przemysłu. Płyty drogowe stanowią unikalne i innowacyjne rozwiązania dojazdowych dróg tymczasowych, a także ochrony podłoża. Zapewniając maksymalne bezpieczeństwo, wydajność oraz efektywność, uważane są za produkty najwyższej klasy. Płyty drogowe TuffTrak i EuroMat znalazły zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. w inżynierii lądowej, w organizacji wydarzeń czy realizacji inwestycji przy użyciu ciężkiego sprzętu. Sprawdź naszą ofertę i zaufaj specjalistom w budowie dróg tymczasowych!

Zaufali nam i naszym produktom

Zaufali nam i naszym produktom:

 

Falkon International Sp z o.o.
ul. Architektów 12/32, 35-082 Rzeszów
Polski   + 48 727-412-777
English + 48 727-414-777
info@falkoninternational.pl