falkon internationalWynajem płyt drogowych

Ropa i gaz

Wydobycie ropy i gazu na lądzie, wydobycie i dostawa (rurociągi) odbywa się często w bardzo trudnych warunkach i wrażliwym środowisku naturalnym, w którym również występują trudne warunki pogodowe i temperaturowe. Kluczowe wyzwania w ramach wdrażania tymczasowego dostępu w sektorze Ropa i Gaz są podobne do tych w sektorze przesyłu. Zobacz poniżej, jak TuffTrak i Euromata pomogły zapewniać najwyższą wydajność w zapewnieniu tymczasowego dostępu i ochrony gruntu przy minimalnej ingerencji w środowisko naturalne.

TuffTrak używany dla różnych celów i sprzętu w Ameryce Północnej przy robotach hydraulicznych

TuffTrak spełniający wymogi przemysłu naftowo-gazowego in Pensylwanii.

EuroMat / LibertyMat czasem stanowi efektywną alternatywę dla ciężkich mat, nawet w surowych warunkach.

EuroMat / LibertyMat zapewniający nawierzchnię roboczą w okresie zimowym w Ameryce Północnej.

Plac tymczasowy z płyt TuffTrak - zredykowane do minimum ceny transportu i zwiększone bezpieczeństwo pracy.

TuffTrak XL zapewniający długotrwałą ochronę środowiska w przemyśle naftowym.

TuffTrak XL zapewniający stabilna powierzchnię przy składowaniu pojemników na wodę.

Całoroczna platforma robocza TuffTrak zapewnia najwyższą wydajność w sektorze Ropa i Gaz.

EuroMat / LibertyMat – oszczędne rozwiązanie minimalizujące konieczność transportu w ochronie liniowej.

Droga tymczasowa z płyt TuffTrak zapewniająca dojazd do placu pod wiertnię, inwestycji związanej z poszukiwaniem złóż gazu łupkowego przez firmę Chevron (koncesja K-1 miejscowość Księżomierz).

Rozwiązania w zakresie budowy dróg tymczasowych

Planujesz inwestycję lub organizujesz imprezę masową? Poszukujesz specjalistów, którym będziesz mógł zlecić wykonanie tymczasowej drogi dojazdowej, a może interesuje Cię wynajem paneli kompozytowych? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy wyłącznym partnerem firmy Checkers Safety Group UK Limited na Polskę oraz Europę. Zajmujemy się dostarczaniem niezawodnych rozwiązań w budowie tymczasowych dróg dojazdowych, a także ochronie podłoża.

Innowacyjne płyty drogowe

Naszym Klientom zapewniamy innowacyjne produkty najwyższej klasy, takie jak płyty drogowe TuffTrak, które gwarantują najlepszy poziom wydajności, jakości, a także bezpieczeństwa. Proponowane przez nas rozwiązania przeznaczone do konstrukcji tymczasowych dróg dojazdowych, spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i ochrony zdrowia – zapobiegają szkodom dla środowiska, jak również stanowią oszczędność czasu oraz kosztów. Nasze płyty drogowe wykazują wysoką odporność na duże obciążenia, dlatego polecamy ich wykorzystanie przy inwestycjach z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu.

Zastosowanie płyt TuffTrak i EuroMat

Oferowane przez nas produkty TuffTrak oraz EuroMat stosowane są na całym świecie w kluczowych branżach przemysłu. Płyty drogowe stanowią unikalne i innowacyjne rozwiązania dojazdowych dróg tymczasowych, a także ochrony podłoża. Zapewniając maksymalne bezpieczeństwo, wydajność oraz efektywność, uważane są za produkty najwyższej klasy. Płyty drogowe TuffTrak i EuroMat znalazły zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. w inżynierii lądowej, w organizacji wydarzeń czy realizacji inwestycji przy użyciu ciężkiego sprzętu. Sprawdź naszą ofertę i zaufaj specjalistom w budowie dróg tymczasowych!

Zaufali nam i naszym produktom

Zaufali nam i naszym produktom:

 

Falkon International Sp z o.o.
ul. Architektów 12/32, 35-082 Rzeszów
Polski   + 48 727-412-777
English + 48 727-414-777
info@falkoninternational.pl