falkon internationalWynajem płyt drogowych

O firmie

Falkon International- innowacyjne i pewne rozwiązania ochrony podłoża. Innowacyjne i pewne rozwiązania dla każdego sektora przemysłu budowlanego zapewniające ochronę podłoża przy ekstremalnych obciążeniach.

 

Falkon International Sp z o.o. jest partnerem firmy Zigma®Ground Solutions z wyłącznością na Polskę i Europę Wschodnią. Jako dostawcy rozwiązań w budowie tymczasowych dojazdów i ochrony podłoża, staramy się zapewnić naszym klientom innowacyjne produkty „najlepsze w swojej klasie” gwarantujące najwyższy poziom wydajności, jakości i bezpieczeństwa.

 

Nasze tymczasowe nawierzchnie mogą sprostać ciągle zmieniającym się warunkom w branży inżynierii lądowej i wodnej, energetyce, odnawialnych źródłach energii, ropy i gazu, infrastruktury, prac gruntowych oraz imprez rekreacyjnych.

 

Ekspertyza przemysłowa

 

Produkty TuffTrak i Euromata używane są na całym świecie w kluczowych branżach przemysłu, dostarczając unikalne i innowacyjne rozwiązania tymczasowego dostępu i ochrony podloża. Produkty te są uważane na rynku za "najlepsze w swojej klasie", zapewniając maksymalne bezpieczeństwo, wydajność i efektywność, wraz z pełnym zaangażowaniem naszej firmy w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.

 

Zalety produktów do konstrukcji tymczasowych dojazdów  i ochrony gruntów

 

Nasze rozwiązania przeznaczone do konstrukcji tymczasowych dojazdów, spełniają wymogi bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, zapobiegając szkodom dla środowiska i stanowiąc oszczędność czasu i kosztów. Nasze produkty są produkowane w 100% z recyklingu tworzyw sztucznych i materiałów odpadowych, pozyskiwanych z przydatnych materiałów ze składowisk.

Zaufali nam i naszym produktom

Zaufali nam i naszym produktom:

 

Falkon International Sp z o.o.
ul. Architektów 12/32, 35-082 Rzeszów
Polski   + 48 727-412-777
English + 48 727-414-777
info@falkoninternational.pl