Wynajem płyt drogowych

 

O firmie

Drogi tymczasowe a płyty drogowe, płyty betonowe na drogę

 

Falkon International - innowacyjne i pewne rozwiązania ochrony podłoża dla każdego sektora przemysłu budowlanego zapewniające ochronę podłoża przy ekstremalnych obciążeniach.

 

Falkon International Sp z o.o. jest partnerem firmy Zigma®Ground Solutions z wyłącznością na Polskę i Europę Wschodnią. Jako dostawcy rozwiązań w budowie tymczasowych dojazdów i ochrony podłoża, staramy się zapewnić naszym klientom innowacyjne produkty „najlepsze w swojej klasie” gwarantujące najwyższy poziom wydajności, jakości i bezpieczeństwa.

 

Płyty drogowe dla wielu branż

 

Nasze tymczasowe nawierzchnie mogą sprostać ciągle zmieniającym się warunkom w branży inżynierii lądowej i wodnej, energetyce, odnawialnych źródłach energii, ropy i gazu, infrastruktury, prac gruntowych oraz imprez rekreacyjnych. Oferowane płyty drogowe są znacznie lepsze niż rozwiązania betonowe. Umożliwiają stworzenie utwardzonych linii komunikacyjnych czy wytrzymałych placów i parkingów. Na tak przygotowanym terenie mogą poruszać się ciężkie i specjalistyczne maszyny, a także tysiące ludzi. Ponadto da się na nim umieścić kluczową infrastrukturę czy sporo ważące materiały przeznaczone na budowy. Dzięki temu z powodzeniem można prowadzić działania konstrukcyjne, związane z wydobyciem surowców, a także organizować duże wydarzenia takie jak koncerty. Już wielu kontrahentów przekonało się, że dojazdowe drogi tymczasowe są doskonałą odpowiedzią na potrzeby dużych i małych przedsiębiorstw, np. z województwa małopolskiego, jak i z całej Polski. Wszystko dlatego, że są niezwykle uniwersalne i mają korzystne ceny.

 

Ekspertyza przemysłowa

 

Produkty TuffTrak i Euromata używane są na całym świecie w kluczowych branżach przemysłu, dostarczając unikalne i innowacyjne rozwiązania tymczasowego dostępu i ochrony podloża. Produkty te są uważane na rynku za "najlepsze w swojej klasie", zapewniając maksymalne bezpieczeństwo, wydajność i efektywność, wraz z pełnym zaangażowaniem naszej firmy w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.

 

Zalety produktów do konstrukcji tymczasowych dojazdów i ochrony gruntów

 

Nasze rozwiązania przeznaczone do konstrukcji tymczasowych dojazdów, spełniają wymogi bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, zapobiegając szkodom dla środowiska i stanowiąc oszczędność czasu i kosztów. Nasze produkty są produkowane w 100% z recyklingu tworzyw sztucznych i materiałów odpadowych, pozyskiwanych z przydatnych materiałów ze składowiska. Wymienione cechy sprawiają, że maty, z których tworzy się tymczasowe drogi dojazdowe, są znacznie lepsze niż betonowe płyty. Przede wszystkim wykazują niezwykłą odporność na różnorodne okoliczności atmosferyczne. Sprawdzą się w miejscach o dużej wilgotności, a także w upale i mrozie. Ich wytrzymałość pozwala na przejazdy ogromnych sprzętów. Płyta drogowa może być też pokryta specjalną warstwą poprawiającą przyczepność. Warto dodać, że powierzchnie dróg dojazdowych nie są podatne na ścieranie. Kluczową zaletę stanowi niska waga produktów. W konsekwencji łatwo je transportować w nawet niekorzystnie położone tereny. Również montaż jest bardzo prosty, co umożliwia wygodną, bezproblemową eksploatację oraz sprawne przeprowadzanie niezbędnych zmian.

 

Najlepsze płyty drogowe betonowe

W ofercie mamy różnorodne materiały, które stanowią znacznie lepszy wybór niż betonowe płyty drogowe. Elementy, z których powstają tymczasowe drogi dojazdowe, są bezpieczne dla użytkowników oraz wytrzymują obciążenia do nawet 150 ton. Dzięki tym najwyższej klasy produktom, np. małopolskie firmy mogą realizować zadania, zgodnie z planem i harmonogramem. Należy podkreślić, że zawsze dbamy o indywidualne podejście do Klientów. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem i jesteśmy otwarci na nietypowe prośby. Warto poznać całą ofertę oraz nasze realizacje, by przekonać się, że zapewniamy najlepsze usługi na rynku!

plyta betonowa drogowa

 

Zaufali nam i naszym produktom

Zaufali nam i naszym produktom: